Alone Emo
insanLarım emoLar hakkında düşünceLeri Ds

Ben forumun robot modaretörü olarak senin üye olmana yardımcı olacağım..Aksi takdirde siteden pek fazla yararlanamazsın...
''Kayıt ol'' butonuna basman ve bize 2 dakikanı ayırman senin yetkinforum yarısmasının 2. Aloneemo ailesine katılmanı sağlayacak...
Alone Emo
insanLarım emoLar hakkında düşünceLeri Ds

Ben forumun robot modaretörü olarak senin üye olmana yardımcı olacağım..Aksi takdirde siteden pek fazla yararlanamazsın...
''Kayıt ol'' butonuna basman ve bize 2 dakikanı ayırman senin yetkinforum yarısmasının 2. Aloneemo ailesine katılmanı sağlayacak...
Alone Emo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alone Emo

Emo nedir-emo resimleri-emo avatarları-emo videoları-gothic nedir-gothic resimleri-gothic avatarları-gothic videoları-rock nedir-rock resimleri-rock avatarları-rock videoları-punk resimleri-punk avatarları-punk videoları ....!

AnasayfaAnasayfa  GİRİŞGİRİŞ  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

insanLarım emoLar hakkında düşünceLeri

YazarMesaj
[+FLora+]
Prenses admin
Prenses admin
[+FLora+]

Kadın
İş/Hobiler : öqRenCi - Tv- mSn- müsiK Vs
Lakap : böörtLéniCé
Durum : insanLarım emoLar hakkında düşünceLeri Dans10
Tarz : insanLarım emoLar hakkında düşünceLeri Rock10
Paylaşım gücü :
insanLarım emoLar hakkında düşünceLeri Left_bar_bleue100 / 100100 / 100insanLarım emoLar hakkında düşünceLeri Right_bar_bleue

Puanlar : 130

insanLarım emoLar hakkında düşünceLeri Empty
MesajKonu: insanLarım emoLar hakkında düşünceLeri   insanLarım emoLar hakkında düşünceLeri Icon_minitimeSalı Mayıs 19, 2009 8:15 am

^ Emoları Sevmiyorum .

^ Yahu Kardeşler, Her Yerde Bu Resimlerden Var. Ben Hiçbir Şey Anlamıyorum, Kızların Gözü Kara Boyalı, Abuk Subuk Eşyalar Ne Oluyor? Şimdi Gençliğin Simgesi Mi Bu?

^ Herkesin Dinlediği Müziğe Olsun, Yaşam Tarzına, Kafa Yapısına Göre Değişik Şeyler Giyiyor veya O Şekilde Görünmeyi Rahat Buluyorlar. Yakışanıda Yakışmayanıda Bu Tarz Olunca Göz Zevki Alt Üst Oluyor Tabi. Ama Yinede Herkes Kendi Özgürlüğünü Kullanıyor. Gayet Normal Birşey Yani.

^ Bence Artık Bu Gençliğin Yeni Simgesi Değil de Eğlencesi. Çünkü Her Önüne Gelen... Artık Ya Punk, Rock, Emo, Gothic, Vb. Gibi Şeyler takılıyor.Hatta bazıları takıldığını sanıyolar.Ama bunu hakkıyla yerine getirenler de Var. Ve Ben Onlara Saygı Duyuyorum, Çünkü Herkesin Kendi Seçimidir. Kendi tarzıdır. Bencede Gayet Normal ve Modern..!

^ Emo Severim. Zaten Tarzımda Öyle.

insanLarım emoLar hakkında düşünceLeri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Emolar Hakkında
» Heavymetal hakkında bilinmesi gereken 49 şey!
» EmoLaR ..!!
» Emolar
» emolar