Alone Emo
'' Keske Şu Grup Türk Olsaydı Dedikleriniz '' Ds

Ben forumun robot modaretörü olarak senin üye olmana yardımcı olacağım..Aksi takdirde siteden pek fazla yararlanamazsın...
''Kayıt ol'' butonuna basman ve bize 2 dakikanı ayırman senin yetkinforum yarısmasının 2. Aloneemo ailesine katılmanı sağlayacak...
Alone Emo
'' Keske Şu Grup Türk Olsaydı Dedikleriniz '' Ds

Ben forumun robot modaretörü olarak senin üye olmana yardımcı olacağım..Aksi takdirde siteden pek fazla yararlanamazsın...
''Kayıt ol'' butonuna basman ve bize 2 dakikanı ayırman senin yetkinforum yarısmasının 2. Aloneemo ailesine katılmanı sağlayacak...
Alone Emo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alone Emo

Emo nedir-emo resimleri-emo avatarları-emo videoları-gothic nedir-gothic resimleri-gothic avatarları-gothic videoları-rock nedir-rock resimleri-rock avatarları-rock videoları-punk resimleri-punk avatarları-punk videoları ....!

AnasayfaAnasayfa  GİRİŞGİRİŞ  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

'' Keske Şu Grup Türk Olsaydı Dedikleriniz ''

2 posters
YazarMesaj
Junior
Üye
Üye
Junior

Erkek
İş/Hobiler : Öğrenci / Motosiklet
Lakap : Junior
Durum : '' Keske Şu Grup Türk Olsaydı Dedikleriniz '' Artiz10
Tarz : '' Keske Şu Grup Türk Olsaydı Dedikleriniz '' Rock10
Paylaşım gücü :
'' Keske Şu Grup Türk Olsaydı Dedikleriniz '' Left_bar_bleue100 / 100100 / 100'' Keske Şu Grup Türk Olsaydı Dedikleriniz '' Right_bar_bleue

Puanlar : 85

Ziyaretçi defteri
Ziyaretci Defteri: 49

'' Keske Şu Grup Türk Olsaydı Dedikleriniz '' Empty
MesajKonu: '' Keske Şu Grup Türk Olsaydı Dedikleriniz ''   '' Keske Şu Grup Türk Olsaydı Dedikleriniz '' Icon_minitimePaz Mart 29, 2009 6:08 am

'' Keske Şu Grup Türk Olsaydı Dedikleriniz '' '' Keske Şu Grup Türk Olsaydı Dedikleriniz '' Empty

ARKADAŞLAR SEVDİĞİNİZ YABANCI MÜZİK GRUBLARINDAN TÜRK GRUB OLMASINI İSTEDİĞİNİZ GRUPLARI YAZACAĞIZ !!! AÇIK VE NET SAHNE SİZİN BUYRUN '' Keske Şu Grup Türk Olsaydı Dedikleriniz '' 57186 '' Keske Şu Grup Türk Olsaydı Dedikleriniz '' 57186 '' Keske Şu Grup Türk Olsaydı Dedikleriniz '' 57186 '' Keske Şu Grup Türk Olsaydı Dedikleriniz '' 57186

Ben başlıyorum arkadaşlar : Iron Maiden
http://www.fantv.bg/
MeTaLDeLiSi
Süper Admin
Süper Admin
MeTaLDeLiSi

Erkek
İş/Hobiler : ÖğreNci-pff.. Sanane!
Lakap : Beko
Durum : '' Keske Şu Grup Türk Olsaydı Dedikleriniz '' Keyifli
Tarz : '' Keske Şu Grup Türk Olsaydı Dedikleriniz '' Mtl10
Paylaşım gücü :
'' Keske Şu Grup Türk Olsaydı Dedikleriniz '' Left_bar_bleue97 / 10097 / 100'' Keske Şu Grup Türk Olsaydı Dedikleriniz '' Right_bar_bleue

Puanlar : 103

Ziyaretçi defteri
Ziyaretci Defteri: 49

'' Keske Şu Grup Türk Olsaydı Dedikleriniz '' Empty
MesajKonu: Geri: '' Keske Şu Grup Türk Olsaydı Dedikleriniz ''   '' Keske Şu Grup Türk Olsaydı Dedikleriniz '' Icon_minitimePaz Mart 29, 2009 6:46 am

metaLLica Dream theater Korn '' Keske Şu Grup Türk Olsaydı Dedikleriniz '' 57186
http://www.aloneemo.benimforum.org

'' Keske Şu Grup Türk Olsaydı Dedikleriniz ''
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Grup Kilit-Korkuyorum
» üstteki üye çiçek oLsaydı kopartırmıydınz ?
» Türk EmocuLar
» AŞKI UĞRUNA TÜRK OLUYOR!