Alone Emo
Hayat Mucizesi... Ds

Ben forumun robot modaretörü olarak senin üye olmana yardımcı olacağım..Aksi takdirde siteden pek fazla yararlanamazsın...
''Kayıt ol'' butonuna basman ve bize 2 dakikanı ayırman senin yetkinforum yarısmasının 2. Aloneemo ailesine katılmanı sağlayacak...
Alone Emo
Hayat Mucizesi... Ds

Ben forumun robot modaretörü olarak senin üye olmana yardımcı olacağım..Aksi takdirde siteden pek fazla yararlanamazsın...
''Kayıt ol'' butonuna basman ve bize 2 dakikanı ayırman senin yetkinforum yarısmasının 2. Aloneemo ailesine katılmanı sağlayacak...
Alone Emo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alone Emo

Emo nedir-emo resimleri-emo avatarları-emo videoları-gothic nedir-gothic resimleri-gothic avatarları-gothic videoları-rock nedir-rock resimleri-rock avatarları-rock videoları-punk resimleri-punk avatarları-punk videoları ....!

AnasayfaAnasayfa  GİRİŞGİRİŞ  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Hayat Mucizesi...

YazarMesaj
+MaCa_KıZı_+
Mod
Mod
+MaCa_KıZı_+

Kadın
İş/Hobiler : Yüzmek,qezmek..
Lakap : Asq_Meleqi
Durum : Hayat Mucizesi... Asik
Tarz : Hayat Mucizesi... Rock10
Paylaşım gücü :
Hayat Mucizesi... Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Hayat Mucizesi... Right_bar_bleue

Puanlar : 14

Ziyaretçi defteri
Ziyaretci Defteri: 49

Hayat Mucizesi... Empty
MesajKonu: Hayat Mucizesi...   Hayat Mucizesi... Icon_minitimePaz Mart 08, 2009 7:43 pm

İnsanlar hayatı boyunca ektiklerini biçiyorlar. Ben buna hayatımın her döneminde şahit oldum. Şimdi anlatacaklarım beni hayata dair çok güvensiz biri yaptı. Bu, belki de bana verilen en büyük cezaydı.
1992 senesinde çalıştığım tekstil firmasına iş veren büyük bir firma vardı. Bu firmadaki ihracat müdürü ile çok iyi anlaşıyorduk. Hatta daha sonra beni de yanlarına aldılar. Ben de işimde iyi ve çok çalışkandım. Hırslıydım; çünkü para kazanmam lazımdı. Asla bir ev kadını olmayı da düşünmüyordum. Bu insan evli ve iki çocuk babasıydı. Ama bu bizim sevgili olmamızı engellemedi. O dürüst, biraz içine kapanık, hayatı işten eve evden işe geçen, bense hayatın tadını çıkarmayı bilen, işimde ilerlemek zorunda olan çılgın; ama dürüst bir kızdım. (Şimdi hem evli insanla birlikte olup hem de dürüst olunur mu diyeceksiniz. Ama o ayrı bir tartışma konusu olabilir.)

Alıntıdır...
http://www.aloneemo.benimforum.org

Hayat Mucizesi...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ... Olmadan Bu Hayat Yaşanmaz!