Alone Emo
Pc'nin Aşk Mektubu xD Ds

Ben forumun robot modaretörü olarak senin üye olmana yardımcı olacağım..Aksi takdirde siteden pek fazla yararlanamazsın...
''Kayıt ol'' butonuna basman ve bize 2 dakikanı ayırman senin yetkinforum yarısmasının 2. Aloneemo ailesine katılmanı sağlayacak...
Alone Emo
Pc'nin Aşk Mektubu xD Ds

Ben forumun robot modaretörü olarak senin üye olmana yardımcı olacağım..Aksi takdirde siteden pek fazla yararlanamazsın...
''Kayıt ol'' butonuna basman ve bize 2 dakikanı ayırman senin yetkinforum yarısmasının 2. Aloneemo ailesine katılmanı sağlayacak...
Alone Emo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alone Emo

Emo nedir-emo resimleri-emo avatarları-emo videoları-gothic nedir-gothic resimleri-gothic avatarları-gothic videoları-rock nedir-rock resimleri-rock avatarları-rock videoları-punk resimleri-punk avatarları-punk videoları ....!

AnasayfaAnasayfa  GİRİŞGİRİŞ  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Pc'nin Aşk Mektubu xD

YazarMesaj
keDiC'q
Mod
Mod
keDiC'q

Kadın
İş/Hobiler : ÖğRenci
Lakap : keDi ..
Durum : Pc'nin Aşk Mektubu xD Utanc10
Tarz : Pc'nin Aşk Mektubu xD Emo10
Paylaşım gücü :
Pc'nin Aşk Mektubu xD Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Pc'nin Aşk Mektubu xD Right_bar_bleue

Puanlar : 0

Ziyaretçi defteri
Ziyaretci Defteri: 49

Pc'nin Aşk Mektubu xD Empty
MesajKonu: Pc'nin Aşk Mektubu xD   Pc'nin Aşk Mektubu xD Icon_minitimePaz Mart 01, 2009 3:37 pm

Sevgili …….

Seni ram'inin alamayacagi kadar cok seviyorum. Zipsiz, zapsiz oldugun gibi... Seni ilk gordugum anda formatlandim. Bana oyle bir sistem transfer ettin ki, hic bir komut artik beni senden ayiramaz. Seninle coklu ortamlar da dahil, her ortamda mutlu olabilecegimi biliyorum.Senin megahertz'in beni de atesliyor. Bakislarin beni taa derinden scan ediyor. Sana cok guveniyorum, bu mektubumu baskasina forward etmeyecegini de cok iyi biliyorum. Ben, seninle evlenecegim. LcdEvleninceye kadar da soz; sana hicbirsey insert etmeyecegim. Evlenmeden once DR NORTON'dan randevu aldim, ikimiz de usulen bir virus taramasindan gececegiz. Merak etme hic bilmedigim software'lerle iliskim olmadi. Senin icin hardware'i tas gibi diyorlar, ancak biliyorsun ki benim icin software guzelligi hardware guzelliginden onde gelir Lcd seninle biz cok dvd'ler seyredecegiz. Sana evlilik yildonumunde 24 hizli rewritable dvd alacagim. Pembe slotlu kasamiz, icinde nurtopu gibi hard disklerimiz olacak. Tatillerimizde ikimiz de birer windows gezgini olacagiz. Daha sonra da ver elini internet. Sana guzel gorunmek icin oyle cok calisacagim ki, uc hafta sonra karsina yirmibir inch plazma ekran gibi cikacagim. Ondan sonra istersen beni duvarina bile asabilirsin Aksamlari dizlerinin uzerinde bir laptop gibi yatacagim. Asla uyku moduna gecmeyecegim Lcd Biz seninle isiklari kapatip kucaklarimizda klavye sabahlara kadar chat edecegiz. Ancak ilk yillarda senden biraz tasarruflu olmani isteyecegim, onun icin screen saver, standbye modu vs. anlarsin ya acik dikkatli olmani isteyecegim. Salonumuzun bas kosesine babamin eski 10 megabaytlik bilgisayarini koyacagim, malum sark koseleri bana hep cok sicak gelmistir, yanina da 5,25 lik disketler. O bicim nostalji olacak. Hatta yilbasi aksamlari tetris falan oynayabiliriz. Kendimizi hep gelistirecegiz, zaman hangi ram'i gerektiriyorsa uyacagiz. Birbirimizden fikir download'unu bir gurur meselesi yapmayacagiz. Aramizda ayri gayri olmayacak, herkes birbirinin sörfüne saygi duyacak. O seni istemeye anasini gonderen herifin sitesini crack ettim, anasini da hack edecegim. Ben geleneklere sadik kalmak istiyorum seker Ldcıgım
TV kartini kiz tarafi alirmis. Seni, ceyiz sandigindaki emek emek dodurdugun cd-rom'larla bekliyorum. Ben de sana amazon.com dan bes tasli bir yüzük siparisi verdim bile. Nikahimizda da real player calacak... Home page'indekilere de cok selam, her baytini opuyorum,
CPU'm daima seninle...!

ALINTI .
http://aloneemo.benimforum.org

Pc'nin Aşk Mektubu xD
1 sayfadaki 1 sayfası