Alone Emo
KomiK HabeRLer Ds

Ben forumun robot modaretörü olarak senin üye olmana yardımcı olacağım..Aksi takdirde siteden pek fazla yararlanamazsın...
''Kayıt ol'' butonuna basman ve bize 2 dakikanı ayırman senin yetkinforum yarısmasının 2. Aloneemo ailesine katılmanı sağlayacak...
Alone Emo
KomiK HabeRLer Ds

Ben forumun robot modaretörü olarak senin üye olmana yardımcı olacağım..Aksi takdirde siteden pek fazla yararlanamazsın...
''Kayıt ol'' butonuna basman ve bize 2 dakikanı ayırman senin yetkinforum yarısmasının 2. Aloneemo ailesine katılmanı sağlayacak...
Alone Emo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alone Emo

Emo nedir-emo resimleri-emo avatarları-emo videoları-gothic nedir-gothic resimleri-gothic avatarları-gothic videoları-rock nedir-rock resimleri-rock avatarları-rock videoları-punk resimleri-punk avatarları-punk videoları ....!

AnasayfaAnasayfa  GİRİŞGİRİŞ  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

KomiK HabeRLer

2 posters
YazarMesaj
Rydo
Süper Admin
Süper Admin
Rydo

Erkek
İş/Hobiler : öğrenci
Lakap : Rldo
Durum : KomiK HabeRLer Saldir10
Tarz : KomiK HabeRLer Emo10
Paylaşım gücü :
KomiK HabeRLer Left_bar_bleue100 / 100100 / 100KomiK HabeRLer Right_bar_bleue

Puanlar : 14

KomiK HabeRLer Empty
MesajKonu: KomiK HabeRLer   KomiK HabeRLer Icon_minitimeCuma Şub. 13, 2009 12:11 pm

KORSANLAR PARTİ KURUYOR

İsveç'te internetten bedava film, müzik veya oyun indirilmesinin cezalandırılmasına karşı olanlar, meclise girebilmek için parti kurdu. 'Korsan partisinin' lideri Rickard Falkvinge, AFP muhabirine 'Partimiz eylülde yapılacak seçimlere katılacak' dedi. Partinin önceki gün açılan internet (genel ağ) sitesinde yapılan açıklamada da seçim kampanyalarının tek konusunun 'internetteki dosyaların paylaşımının cezadan muaf tutulması ve entelektüel mülkiyetin kaldırılması' olacağı belirtildi.

UZAYLIYA SİLAH ÇEKTİ

Hasan Kartal adlı vatandaş evinin bahçesine inmek üzere olan ışıklı cismi pompalı tüfekle kovalayarak kaçırdığını iddia etti. Kartal, cismi önce yırtıcı bir kuş sandığını söyledi. Kasaplık yapan Hasan Kartal, bahçesine inmeye çalışan meçhul cismi pompalı tüfekle kovalayarak kaçırdığını iddia etti. Bahçesindeki kümes hayvanlarının sürekli ötmesi ve huzursuzlanması üzerine dışarı çıktığını söyleyen Hasan Kartal, "Gökyüzünden inmekte olan bir cisim gördüm. Önce bunun tavuklarımı kapacak yırtıcı bir kuş olduğunu düşündüm, dedi. Dışarı çıktıktan sonra tüfeğini ışıltılı cisme doğrulttuğunu söyleyen Sökeli kasap, "Karşımdaki cismin yırtıcı kuş olmadığını anladım. 70 metre yukarıda ışıltılı bir uzay aracı vardı. Elimdeki pompalı tüfeği üzerine çevirdim. Meçhul cisim, ekseni etrafında renkli ışık saçarak yavaş yavaş Milli Park sırtlarından Ege Denizi üzerinde yükseldi ve kayboldu." dedi

ÇİŞİM GELDİ

Önce Tarkan şimdi de Bush'tan çiş krizi... Reuters, fakirliğin konuşulduğu BM toplantısında ABD Başkanı'nın "Tuvalete gitmem gerekebilir" diye not yazdığını görüntüledi. Tarkan da 1994'te Savaş Ay'a "Çişim var" diyerek canlı yayını terk etmişti.

ARALARI AÇILDI

Duyduğumuz dedikodulara göre aralarından su sızmayan 2 güzel manken Ayşe Hatun Önal ile Gamze Özçelik'in şimdilerde aralarından kara kedi geçmiş... Nedeni ise 2'linin adına açılmış internet sitesiymiş.. gamzeozcelik.com adresine giren Gamze Sitede "Ayşe Hatun Önal'ın resmi web sitesidir" yazısını görünce küplere binmiş.. Eee haklıda... Bakalım bu dargınlık nereye kadar sürcek... Kaynak: KomikEspriler.Com Sallama Haber Ajansı KomiK HabeRLer Biggrin

EN ÖZEL ÖSS ...

Üniversite sınavlarının en komik olayı Alanya'da yaşandı.. Koca okulda tek başına sınava giren bir genci 12 görevli bekledi. Büyük sınavın yapıldığı saatlerde ÖSYM'nin hataları yüzünden ilginç olaylar yaşandı. Günün en komik olayının yaşandığı yer Alanya'ydı. Toplam 550 öğrencinin eğitim gördüğü Şükrü Mülazımoğlu İlköğretim Okulu'na sadece bir adayın ismi yazılmıştı. Okula gittiğinde kimseyi göremeyen Gökhan Gök isimli genç, önce geç kaldığını sandı. Ancak kısa süre sonra gerçek anlaşıldı. Gök, koca okulda tek başına sınava girecekti. Gök için sınav boyunca 6 polis, 2 öğretmen, 2 gözetmen ve iki hizmetli görev yaptı. Türkiye'nin en özel ÖSS'sini yaşayan talihli genç için görevlilere, 280 milyon lira ödendi.

CEM YILMAZ GİYİNDİ

Okul yıllarından beri ilk kez kravat takan ünlü şovmen, "K.çım büyük ondan 501 bile giyemedim" dedi Cem Yılmaz erkek dergisi Boxer'e kapak oldu. Ünlü komedyen okul yıllarından sonra ilk kez kravat bağladı, siyahtan vazgeçti. "Bana hiç bi b.k yakışmıyor. Moda olan hiçbir şey giyemedik biz ya. Hayatımda bir kere 501 giyemedim. Deli gibi moda olduğunda bile." diyen Cem Yılmaz 'Neden?' sorusunada şu şekilde cevap verdi: K.çım büyük. Sadece bu giydiklerim yakışıyor galiba. Giydirdiniz gördük. Aslında ben sizin yerinizde olsam o resimlerin altına şöyle yazarım: "Niye hep siyah giydiğini anladınız mı şimdi?"

TÜRÜT YARGITAYDAN KOVULDU

Sahne aldığı programda espri yapmaya çalışan İsmail Türüt’ün “Lamba Kafa” şeklinde seslendiği kişi başsavcı çıktı. Yargıtay’a kadar giderek özür dileyen türkücü, özrü kabahatinden büyük olduğu için kendini affettiremedi. Türüt’ün “Bizim oralarda saygın kişilere lamba kafa denir” açıklaması hemşehrisi olduğunu bilmediği başsavcıyı daha da kızdırdı. Memleketi Rize’de özel bir gecede sahne alan İsmail Türüt, protokol masasını horon tepmeye davet etti. Tanıdığı isimleri “Sayın valim, sayın milletvekilim” şeklinde saygılı bir üslupla sahneye çağıran Türüt, aynı masada oturan başsavcıyı tanıyamadı ve kelliğine gönderme yaparak “Uy, lamba kafa sen de gel” dedi. Ankara ziyaretinde Yargıtay’a giderek “Lamba kafa” dediği savcıdan özür dilemek istedi ama işleri daha da karıştırdı. Başsavcı, eğilip bükülerek “Efendim, siz benim sözlerimi anlamadınız. Bizim memlekette önde gelen saygın isimlere ‘lamba kafa’ denir diyen Türüt’ü “Ben de Hopa’lıyım. Kimi kandırıyorsun? Özrün kabahatinden büyük. Asabımı bozmadan çık git” sözleriyle odasından kovdu

KARI - KOCA ÇIKTILAR

Ürdün'de internet aracılıyla tanışıp birbirini seven çiftin sanal aşkı, ilk buluşmanın ardından, karı-koca olduklarını anlamalarıyla son buldu. Petra haber ajansı, Bekir Melhim ve eşinin fikir ayrılığı nedeniyle aylardır ayrı olduklarını, ancak sıkıntı ve şansın çifti internetteki bir sohbet ortamında yeniden buluşturduğunu duyurdu. İnternette kendini bekar, kültürlü, dindar ve okumayı seven biri olarak tanıtan, Adnan takma adını kullanan Bekir, Cemile takma adıyla sohbet ettiği eşi Sana'ya aşık oldu. Giderek büyüyen sanal aşkın ardından çift, evlilik planları yapmaya başladı. Ancak evlenmeden önce yüz yüze görüşmek gerekiyordu ve çift buluşmaya karar verdi. Çift, daha ilk buluşmasında büyük sürprizle karşılaştı. Bekir, Sana'yı gördüğünde 3 kez 'boş ol' diye bağırırken, Sana bayılmadan önce 'Sen sadece bir yalancısın' diyebildi.
http://www.aloneemo.benimforum.org
~oFeLya~
Süper Modaretör
Süper Modaretör
~oFeLya~

Kadın
İş/Hobiler : Y.o.K
Lakap : SharPin*
Durum : KomiK HabeRLer Utanc10
Tarz : KomiK HabeRLer Rock10
Paylaşım gücü :
KomiK HabeRLer Left_bar_bleue1 / 1001 / 100KomiK HabeRLer Right_bar_bleue

Puanlar : 31

KomiK HabeRLer Empty
MesajKonu: Geri: KomiK HabeRLer   KomiK HabeRLer Icon_minitimePerş. Şub. 19, 2009 1:10 pm

qüseLLermiş saoL xD
http://Y.O.K
Rydo
Süper Admin
Süper Admin
Rydo

Erkek
İş/Hobiler : öğrenci
Lakap : Rldo
Durum : KomiK HabeRLer Saldir10
Tarz : KomiK HabeRLer Emo10
Paylaşım gücü :
KomiK HabeRLer Left_bar_bleue100 / 100100 / 100KomiK HabeRLer Right_bar_bleue

Puanlar : 14

KomiK HabeRLer Empty
MesajKonu: Geri: KomiK HabeRLer   KomiK HabeRLer Icon_minitimePerş. Şub. 19, 2009 2:25 pm

Rica Ederim KomiK HabeRLer 57186
http://www.aloneemo.benimforum.org

KomiK HabeRLer
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Çok Komik yaa!!!
» Hem komik Hem Tuhaf ..
» Komik Resimler
» Komik Fıkralar
» Juniordan Komik Resimler