Alone Emo
12 hayvaN xD Ds

Ben forumun robot modaretörü olarak senin üye olmana yardımcı olacağım..Aksi takdirde siteden pek fazla yararlanamazsın...
''Kayıt ol'' butonuna basman ve bize 2 dakikanı ayırman senin yetkinforum yarısmasının 2. Aloneemo ailesine katılmanı sağlayacak...
Alone Emo
12 hayvaN xD Ds

Ben forumun robot modaretörü olarak senin üye olmana yardımcı olacağım..Aksi takdirde siteden pek fazla yararlanamazsın...
''Kayıt ol'' butonuna basman ve bize 2 dakikanı ayırman senin yetkinforum yarısmasının 2. Aloneemo ailesine katılmanı sağlayacak...
Alone Emo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alone Emo

Emo nedir-emo resimleri-emo avatarları-emo videoları-gothic nedir-gothic resimleri-gothic avatarları-gothic videoları-rock nedir-rock resimleri-rock avatarları-rock videoları-punk resimleri-punk avatarları-punk videoları ....!

AnasayfaAnasayfa  GİRİŞGİRİŞ  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

12 hayvaN xD

YazarMesaj
Rydo
Süper Admin
Süper Admin
Rydo

Erkek
İş/Hobiler : öğrenci
Lakap : Rldo
Durum : 12 hayvaN xD Saldir10
Tarz : 12 hayvaN xD Emo10
Paylaşım gücü :
12 hayvaN xD Left_bar_bleue100 / 100100 / 10012 hayvaN xD Right_bar_bleue

Puanlar : 14

12 hayvaN xD Empty
MesajKonu: 12 hayvaN xD   12 hayvaN xD Icon_minitimeC.tesi Şub. 14, 2009 9:35 am

Aşağıdaki paragrafta etinden, sütünden, yününden, gücünden yararlandığımız söz meclisten dışarı tam oniki büyükbaş hayvan ismi gizledim.

''Bayram sabahı sinekkaydı traş olmak için berberin önüne dizilen bandomuz üyelerinin aşırı sıcaktan boğazları kurumuştu. Üyelerden Ali Dede, Veli Dede'ye yakınıyordu 'Bunca yıl çalıştım Adana bandosuna kumandan olamadım' diyerekten. Veli Dede, ' Hoca mızmızlanma...Hele şuraya çök...Üzülme buna zinhar...Biz onun arkasından sığırtmaç diye alay ediyoruz' diye teselli etti.''

Bulun bakalım
http://www.aloneemo.benimforum.org

12 hayvaN xD
1 sayfadaki 1 sayfası