Alone Emo
Gülben Ergen'e şok suçlamalar! Ds

Ben forumun robot modaretörü olarak senin üye olmana yardımcı olacağım..Aksi takdirde siteden pek fazla yararlanamazsın...
''Kayıt ol'' butonuna basman ve bize 2 dakikanı ayırman senin yetkinforum yarısmasının 2. Aloneemo ailesine katılmanı sağlayacak...
Alone Emo
Gülben Ergen'e şok suçlamalar! Ds

Ben forumun robot modaretörü olarak senin üye olmana yardımcı olacağım..Aksi takdirde siteden pek fazla yararlanamazsın...
''Kayıt ol'' butonuna basman ve bize 2 dakikanı ayırman senin yetkinforum yarısmasının 2. Aloneemo ailesine katılmanı sağlayacak...
Alone Emo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alone Emo

Emo nedir-emo resimleri-emo avatarları-emo videoları-gothic nedir-gothic resimleri-gothic avatarları-gothic videoları-rock nedir-rock resimleri-rock avatarları-rock videoları-punk resimleri-punk avatarları-punk videoları ....!

AnasayfaAnasayfa  GİRİŞGİRİŞ  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Gülben Ergen'e şok suçlamalar!

2 posters
YazarMesaj
XxMiniq_ToshbaaxX
Özel Üye
Özel Üye
XxMiniq_ToshbaaxX

Kadın
İş/Hobiler : Öğrenciym x/
Lakap : Miniq toshbaa
Durum : Gülben Ergen'e şok suçlamalar! Tehlik10
Tarz : Gülben Ergen'e şok suçlamalar! Rock10
Paylaşım gücü :
Gülben Ergen'e şok suçlamalar! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Gülben Ergen'e şok suçlamalar! Right_bar_bleue

Puanlar : 1

Gülben Ergen'e şok suçlamalar! Empty
MesajKonu: Gülben Ergen'e şok suçlamalar!   Gülben Ergen'e şok suçlamalar! Icon_minitimeC.tesi Mart 07, 2009 9:04 pm

Gülben Ergen'e şok suçlamalar! Fft20mf194326

Ünlü sanatçı hakkında çıkan bu iddialardan dolayı oldukça üzgün... 1 “Yardım gecesinde ’parasız sahneye çıkarım’ dedi, ‘saz heyetine vereceğim’ deyip 37 bin 500 TL’lik senet aldı”
2 “Türkiye’de bir gecede 37.500 TL alacak saz heyeti yok. Gülben, hem ’para aldı’ demesinler diye hem de maliye açısından bu yola başvurdu”
İkiz bebek doğurmaya hazırlanan Gülben Ergen, Zihinsel Engelliler Rehabilitasyon Vakfı (ZEREV) Başkanı Şeref Umut’un iddialarıyla sarsıldı. Umut, ünlü şarkıcıyla 19 Şubat 2009 tarihinde düzenlediği yardım gecesi için “ücretsiz” sahneye çıkması için anlaştıklarını ancak Ergen’in sözünde durmadığını belirterek şu iddialarda bulundu: - Günay’da düzenlenen yardım gecesi için Gülben Ergen ile görüştük. ’Orkestrasıyla bilirlikte’ ücretsiz sahneye çıkmayı kabul etti ve maliye ile sorun yaşamamak için bizden ücretsiz sahneye çıktığına dair vakfın antetli kağıdına yazılmış bir belge istedi. Biz de hazırlayıp belgeyi gönderdik. - Konser günü Gülben Ergen salonun dolmadığını görünce çıkmak istemedi. Vakfın Onursal Başkanı Semra Özal iki kez korumasıyla haber göndermesine rağmen Gülben Ergen cevap vermedi. - Bunun üzerine ben görüşmek istedim. Fakat Ergen’in menajerleri Orhan Alkan ve Mehmet Özmen benden saz, ses-ışık düzeni kuaför ve makyöz giderleri için 37 bin 500 TL talep ettiler. - Bu parayı ödemem mümkün değildi. Benden senet imzalamamı istediler. Gelen misafirlere rezil olmamak ve vakfın onurunu kurtarmak için senedi imzaladım. Senet imzaladığıma Quality Magazin Dergisi’nin ortakları da şahittir. Hatta senet tutanağı, menajer Orhan Alkan tarafından kendi el yazısıyla yazılmıştır. - Benim 37 bin 500 TL’yi ödemem çok zor. Bu para orkestra vs gideri diyorlar. Türkiye’de en ünlü sanatçının en pahalı elemanı gecede en fazla 250 TL alır. O gecenin orkestra ve diğer masrafları 10 bin YTL’yi bile bulmaz. Geriye kalan para Gülben Hanım’a gider. Yani Gülben Ergen yardım konserine para alarak çıkmıştır. - Seda Sayan da Polis Vakfı yararına sahne aldı. Ama o sazların parasını cebinden verdi. “Kimse vakıftan 5 kuruş para istemeyecek. Biz buraya yardım amaçlı çıktık” dedi.

ERGEN: ÇOK AYIP

Gülben Ergen ise bu iddialara şu yanıtı verdi: “Benim kadar sosyal sorumluluk projelerine bedelsiz ağırlık veren hele ki konu çocuklar olunca herkesin üşendiği her işe seve seve koşan birisine bunlar çok ağır ithamlar. O kadar sevinçli günlerimize denk geldi ki dua etsinler dava açmadığıma.. Çok ayıp..”
TyKh€
Üye
Üye
TyKh€

Kadın
İş/Hobiler : Müzİk DinLemek,aLışvéRiş,néT
Lakap : sénDéMi DicéN xD
Paylaşım gücü :
Gülben Ergen'e şok suçlamalar! Left_bar_bleue30 / 10030 / 100Gülben Ergen'e şok suçlamalar! Right_bar_bleue

Puanlar : 0

MesajKonu: Geri: Gülben Ergen'e şok suçlamalar!   Gülben Ergen'e şok suçlamalar! Icon_minitimePaz Mart 08, 2009 8:32 am

saoL cNm(x
XxMiniq_ToshbaaxX
Özel Üye
Özel Üye
XxMiniq_ToshbaaxX

Kadın
İş/Hobiler : Öğrenciym x/
Lakap : Miniq toshbaa
Durum : Gülben Ergen'e şok suçlamalar! Tehlik10
Tarz : Gülben Ergen'e şok suçlamalar! Rock10
Paylaşım gücü :
Gülben Ergen'e şok suçlamalar! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Gülben Ergen'e şok suçlamalar! Right_bar_bleue

Puanlar : 1

MesajKonu: Geri: Gülben Ergen'e şok suçlamalar!   Gülben Ergen'e şok suçlamalar! Icon_minitimePaz Mart 08, 2009 11:30 am

Rica Gülben Ergen'e şok suçlamalar! 57186

Gülben Ergen'e şok suçlamalar!
1 sayfadaki 1 sayfası