Alone Emo
Sercan Yıldırım Ds

Ben forumun robot modaretörü olarak senin üye olmana yardımcı olacağım..Aksi takdirde siteden pek fazla yararlanamazsın...
''Kayıt ol'' butonuna basman ve bize 2 dakikanı ayırman senin yetkinforum yarısmasının 2. Aloneemo ailesine katılmanı sağlayacak...
Alone Emo
Sercan Yıldırım Ds

Ben forumun robot modaretörü olarak senin üye olmana yardımcı olacağım..Aksi takdirde siteden pek fazla yararlanamazsın...
''Kayıt ol'' butonuna basman ve bize 2 dakikanı ayırman senin yetkinforum yarısmasının 2. Aloneemo ailesine katılmanı sağlayacak...
Alone Emo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alone Emo

Emo nedir-emo resimleri-emo avatarları-emo videoları-gothic nedir-gothic resimleri-gothic avatarları-gothic videoları-rock nedir-rock resimleri-rock avatarları-rock videoları-punk resimleri-punk avatarları-punk videoları ....!

AnasayfaAnasayfa  GİRİŞGİRİŞ  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Sercan Yıldırım

2 posters
YazarMesaj
Junior
Üye
Üye
Junior

Erkek
İş/Hobiler : Öğrenci / Motosiklet
Lakap : Junior
Durum : Sercan Yıldırım Artiz10
Tarz : Sercan Yıldırım Rock10
Paylaşım gücü :
Sercan Yıldırım Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sercan Yıldırım Right_bar_bleue

Puanlar : 85

Ziyaretçi defteri
Ziyaretci Defteri: 49

Sercan Yıldırım Empty
MesajKonu: Sercan Yıldırım   Sercan Yıldırım Icon_minitimePerş. Mart 05, 2009 12:49 pm

Sercan Yıldırım

Sercan Yıldırım B_907907fec3d85dd51ce77ee814224ce2

“MANCHESTER'DAN TEKLİF ALDIM”

-Manchester United'tan resmi teklif aldın mı?

“Evet, Levent Kızıl'ın başkan olduğu dönemde teklif geldi. Manchester'dan gelen teklif, Başkanımızın ayrılma dönemine denk geldi. Böyle bir dönemde teklif geldiği için de başkanımız tam olarak karar veremedi ve gelecek yönetime bu kararı bıraktı. Manchester United kulübü yöneticileri ile İstanbul'da bir görüşme oldu ama Başkanımız Levent Kızıl, onlara olumsuz yanıt vermişti.”

-Bunu büyük bir fırsatın kaçması olarak değerlendiriyor musun?

“Hayır, böyle değerlendirmiyorum. Böylesi daha da iyi oldu diyebiliriz. Bursaspor'da kendimi daha çok geliştirip, ilerleyen yıllarda daha hazır bir şekilde Avrupa'ya transfer olacağıma inanıyorum. Bu daha hayırlı oldu diyebilirim.”

-İngiliz kulüplerinin ilk dikkatini genç milli takımla Londra'da oynadığınız Pepsi Cup'ta çekmiştin…

“Evet o dönemde Milli Takımımızla bir çok farklı turnuvalara katılıyorduk. Yalnızca U–17 Milli Takımımızla Avrupa Şampiyonası'na katılamadım. Çapraz bağı operasyonu geçirmiştim. Genç Milli Takım'da çok iyi yıllar geçirdim ve kulüplerin dikkatini çektim.”
“TRANSFERİM İÇİN ERKENDİ”

-Fenerbahçe Kulübü'nden resmi olarak seninle ilgilendiği duyuruldu. Fenerbahçe'ye transferine sen nasıl bakıyordun?

“Sonuçta ben Bursaspor'un oyuncusuyum, Bursaspor'u da çok seviyorum. Taraftarın bana müthiş bir sevgisi var. Bu beni çok mutlu ediyor. Fenerbahçe'ye gitseydim, herkesin kafasında ‘oynar mı?' Sorusu vardı. Benim Fenerbahçe'de kaybolacağımı düşünüyorlardı. Ben kendime güveniyorum ama gerçekçi bakıldığında oynama şansımın az olduğunu ve henüz transferim için erken olduğu kanaatindeyim.”
-Fenerbahçe'de Semih Şentürk'ün bile birçok maçta yedek beklemesi sen de bir korku yarattı mı?

“Eğer transferim gerçekleşseydi her profesyonel oyuncu gibi ben de mücadelemi yapardım. Sonuçta bu iş sabır gerektiriyor ama formayı bir şekilde alacağımı olan inancım tamdı.”
Sercan Yıldırım B_a22608ebbb0e56c83a5d11973625cf20

-Taraftarın sana büyük bir sevgisi var. Hatta Güvenç Kurtar'ın gönderilmesinde de seni yedek bırakmasının büyük payı olduğu söylendi. Bu konuda sen neler söylersin?

“Tabii taraftarın müthiş derecede sevgisi beni mutlu ediyor. Daha 18 yaşında olmama rağmen böylesi büyük bir sevgi her futbolcuya nasip olmaz. Taraftarlarımız için iyi bir performans sergileyip onları mutlu etmek için elimden gelen her şeyi yapıyorum. Her zaman dediğimiz gibi şampiyonluğa oynamaya çalışacağız, inşallah önümüzdeki yıllarda şampiyonluğa ulaşacağız.”
“GÜVENÇ HOCAYA TEPKİNİN NEDENİ FARKLIYDI”

-Sorumun Güvenç Kurtar'ın gitmesi kısmına yanıt alamadım....
“Trabzonspor maçında, Güvenç Hoca'nın oyun tertibinden dolayı taraftar tepki gösterdi diye düşünüyorum ama sonuçta kazandık. Güvenç Hoca'nın beni oyuna almaması problemdi ama tabii ki benim de cezam son anda kalktı. Ben evden gelip kampa katıldım, o gün de ağır bir yükleme idmanı yapmıştım, takımdan ayrı olarak. Kesinlikle Güvenç Hoca'yı beni oynatmadığı için suçlu bulmuyorum. Bana Güven Hoca, maçtan önce nasıl oynayayabilir misin diye sormuştu. Ben de ikinci yarıda ya da maçın sonuna doğru oyuna alırsanız oynarım, elimden geleni yaparım demiştim. O da bana güvendi, ben de güveninin boşa çıkartmadım. Taraftarın tepkisi şundan da olabilir, iki tane defans oyuncusunu orta sahaya alması ve takımın geriye çekilmesi göze battı. Ben o maçta görevimi yaptım, oyuna girdim ve golümü attı.”

Sercan Yıldırım B_49d166f87ee86cb4c82201069b78adce

“ŞAMPİYON OLABİLİRİZ”

Bursaspor sence kısa bir süre sonra şampiyonluk yarışının içinde yer alabilecek mi?
Artık tüm takımlar birbirini yenebiliyor. Yeter ki takımlar o havaya girsin. İnanılmazı gerçekleştirmek diye bir laf var, ben de şampiyonluğa ulaşabileceğimize inanıyorum. Ayrıca en önemlisi teknik direktör ve yönetimin kalıcı olması gerekiyor. Kulüpler için istikrar şart. Bursa şehrinde de şampiyonluğa oynayacak bir takımı destekleyecek büyük bir potansiyel var.

-Türkiye'de genç oyunculara bakış açısından rahatsız mısın?
“Öncelikle hocaların bu konularda risk alması gerekiyor. Bir oyuncu, birden oynatılmamalı, tabii bu futbolcudan futbolcuya değişiyor. Genç bir oyuncunun psikolojisi çok önemli, heyecanlı olabilir ve performansını sahaya tam olarak yansıtamayabilir. Bazı oyuncular kısa süreler alarak kendisini geliştiriyor bazıları ise birden patlama yapabiliyor. Ben direk bir çıkış yakaladım, ligin ilk haftalarından itibaren. Genç oyuncular için en önemlisi yakaladığı çıkışı sürdürebilmektir. Dışarıdan bakıldığında da risk almanın çok önemli olduğunu düşünüyorum.”

“HABERLER PERFORMANSIMI ETKİLEDİ”
Ara transfer döneminde adı geçen 3-4 isimden biriydin. Bu seni nasıl etkiledi?
“Bir haftalık süreçte, basında çıkan haberler beni baya etkiledi. Gidicek, gitmeyecek, kalacak, kalmayacak yönünde çıkan haberler baya bir bunalttı. Bu benim performansımı bir haftalık süreçte çok etkiledi. Formsuz olduğumda çevremdekiler de bunu söylüyorlardı. Formumu yakaladıktan sonra aynı haberler devam etti ama bu kez ben bu haberlere futbolumla yanıt verdim. Ama artık fazla etkilenmiyorum, profesyonel oyuncularız ve bu haberleri kafamıza takmamamız gerekiyor.”
-Dünya'da en beğendiğin teknik direktör kim?
“Tabii ki Jose Mourinho.”
“ERTUĞRUL SAĞLAM VE FATİH TERİM”
Türkiye'de en beğendiğin teknik direktör kim?
Şu an başımızda Ertuğrul Hocamız var ve onu çok beğeniyorum. Fatih Terim ile çalışma fırsatım olmadı ama duruşu ve kariyeri ile en iyi hoca olarak Fatih Terim'i görüyorum.”
-Beğendiğin golcüler kimler?
“Golcü olarak Eto'o'yu çok beğeniyorum. Gerçekten son vuruşları müthiş. Ruud van Nisletrooy ve Theiry Henry. Henry, golcülüğü değil ama oyun içindeki hareketlerini örnek alıyorum.”
-En beğendiğin lig hangisi?
“İngiltere Premier Lig.”
Sercan Yıldırım B_0ccba4075b29e7c5c05976a87749bec6
-Playstation'da favori takımın hangisi?
“Barcelona. Eto'o ile gol atması çok zevkli.”
Junior:''ARKADAŞLAR ÇOK UĞRAŞTIM BİR TEŞEKKÜRÜ HAK EDİYORUM DUR İNŞ.''
http://www.fantv.bg/
MeTaLDeLiSi
Süper Admin
Süper Admin
MeTaLDeLiSi

Erkek
İş/Hobiler : ÖğreNci-pff.. Sanane!
Lakap : Beko
Durum : Sercan Yıldırım Keyifli
Tarz : Sercan Yıldırım Mtl10
Paylaşım gücü :
Sercan Yıldırım Left_bar_bleue97 / 10097 / 100Sercan Yıldırım Right_bar_bleue

Puanlar : 103

Ziyaretçi defteri
Ziyaretci Defteri: 49

Sercan Yıldırım Empty
MesajKonu: Geri: Sercan Yıldırım   Sercan Yıldırım Icon_minitimePtsi Haz. 08, 2009 9:05 am

Hea anlıyorum .. :)
http://www.aloneemo.benimforum.org

Sercan Yıldırım
1 sayfadaki 1 sayfası