Alone Emo
AŞKI UĞRUNA TÜRK OLUYOR! Ds

Ben forumun robot modaretörü olarak senin üye olmana yardımcı olacağım..Aksi takdirde siteden pek fazla yararlanamazsın...
''Kayıt ol'' butonuna basman ve bize 2 dakikanı ayırman senin yetkinforum yarısmasının 2. Aloneemo ailesine katılmanı sağlayacak...
Alone Emo
AŞKI UĞRUNA TÜRK OLUYOR! Ds

Ben forumun robot modaretörü olarak senin üye olmana yardımcı olacağım..Aksi takdirde siteden pek fazla yararlanamazsın...
''Kayıt ol'' butonuna basman ve bize 2 dakikanı ayırman senin yetkinforum yarısmasının 2. Aloneemo ailesine katılmanı sağlayacak...
Alone Emo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alone Emo

Emo nedir-emo resimleri-emo avatarları-emo videoları-gothic nedir-gothic resimleri-gothic avatarları-gothic videoları-rock nedir-rock resimleri-rock avatarları-rock videoları-punk resimleri-punk avatarları-punk videoları ....!

AnasayfaAnasayfa  GİRİŞGİRİŞ  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

AŞKI UĞRUNA TÜRK OLUYOR!

2 posters
YazarMesaj
Junior
Üye
Üye
Junior

Erkek
İş/Hobiler : Öğrenci / Motosiklet
Lakap : Junior
Durum : AŞKI UĞRUNA TÜRK OLUYOR! Artiz10
Tarz : AŞKI UĞRUNA TÜRK OLUYOR! Rock10
Paylaşım gücü :
AŞKI UĞRUNA TÜRK OLUYOR! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100AŞKI UĞRUNA TÜRK OLUYOR! Right_bar_bleue

Puanlar : 85

Ziyaretçi defteri
Ziyaretci Defteri: 49

AŞKI UĞRUNA TÜRK OLUYOR! Empty
MesajKonu: AŞKI UĞRUNA TÜRK OLUYOR!   AŞKI UĞRUNA TÜRK OLUYOR! Icon_minitimeÇarş. Mart 04, 2009 11:39 am

AŞKI UĞRUNA TÜRK OLUYOR!

Aşkıgüzel Manken Tatiana Marinescu, Hangi Ünlü İçin Türk Olmayı Düşünüyor...

AŞKIGÜZEL MANKEN TATİANA MARİNESCU, HANGİ ÜNLÜ İÇİN TÜRK OLMAYI DÜŞÜNÜYOR...
Romen manken Tatiana Marinescu, bir dönem Gizem Özdilli'yle aşk yaşayan 'Otomobil Osman' lakaplı Osman Güney ile İtalya'da evleneceğine dair çıkan dedikoduları yalanlamadı. Hatta bu aşk uğruna Türk olmayı bile düşünen ünlü manken 'Ben Türkler'i çok seviyorum. Belki de bu yüzden hiç ülkeme dönmeyi düşünmüyorum' dedi.

KENDİMİ ŞANSLI HİSSEDİYORUM

Dj'lik yaptığı bir turneye çıkacak olan Tatiana, 'Türk insanlarını biraz daha yakından tanıyabilme fırsatı bulduğum içinde kendimi çok şanslı hissediyorum. Evlilik konusunu şimdilik konuşmuyorum ama ben gerçekten kendimi Türk gibi hissediyorum. Ve en kısa sürede Türk vatandaşlığına geçmek istiyorum' diye konuştu.

http://www.fantv.bg/
TyKh€
Üye
Üye
TyKh€

Kadın
İş/Hobiler : Müzİk DinLemek,aLışvéRiş,néT
Lakap : sénDéMi DicéN xD
Paylaşım gücü :
AŞKI UĞRUNA TÜRK OLUYOR! Left_bar_bleue30 / 10030 / 100AŞKI UĞRUNA TÜRK OLUYOR! Right_bar_bleue

Puanlar : 0

MesajKonu: Geri: AŞKI UĞRUNA TÜRK OLUYOR!   AŞKI UĞRUNA TÜRK OLUYOR! Icon_minitimePaz Mart 08, 2009 8:44 am

vay aşKa bak AŞKI UĞRUNA TÜRK OLUYOR! 416619
Junior
Üye
Üye
Junior

Erkek
İş/Hobiler : Öğrenci / Motosiklet
Lakap : Junior
Durum : AŞKI UĞRUNA TÜRK OLUYOR! Artiz10
Tarz : AŞKI UĞRUNA TÜRK OLUYOR! Rock10
Paylaşım gücü :
AŞKI UĞRUNA TÜRK OLUYOR! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100AŞKI UĞRUNA TÜRK OLUYOR! Right_bar_bleue

Puanlar : 85

Ziyaretçi defteri
Ziyaretci Defteri: 49

MesajKonu: Geri: AŞKI UĞRUNA TÜRK OLUYOR!   AŞKI UĞRUNA TÜRK OLUYOR! Icon_minitimePaz Mart 08, 2009 8:55 am

eed ya ...
http://www.fantv.bg/

AŞKI UĞRUNA TÜRK OLUYOR!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Aşk için kadınlar ölüyor erkekler öldürüyor ..
» Türk EmocuLar
» Dostların Aşkı
» Aşkı öLdüRdüK ..
» '' Keske Şu Grup Türk Olsaydı Dedikleriniz ''