Alone Emo
16. İZMİR AVRUPA CAZ FESTİVALİ BU AKŞAM BAŞLIYOR Ds

Ben forumun robot modaretörü olarak senin üye olmana yardımcı olacağım..Aksi takdirde siteden pek fazla yararlanamazsın...
''Kayıt ol'' butonuna basman ve bize 2 dakikanı ayırman senin yetkinforum yarısmasının 2. Aloneemo ailesine katılmanı sağlayacak...
Alone Emo
16. İZMİR AVRUPA CAZ FESTİVALİ BU AKŞAM BAŞLIYOR Ds

Ben forumun robot modaretörü olarak senin üye olmana yardımcı olacağım..Aksi takdirde siteden pek fazla yararlanamazsın...
''Kayıt ol'' butonuna basman ve bize 2 dakikanı ayırman senin yetkinforum yarısmasının 2. Aloneemo ailesine katılmanı sağlayacak...
Alone Emo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alone Emo

Emo nedir-emo resimleri-emo avatarları-emo videoları-gothic nedir-gothic resimleri-gothic avatarları-gothic videoları-rock nedir-rock resimleri-rock avatarları-rock videoları-punk resimleri-punk avatarları-punk videoları ....!

AnasayfaAnasayfa  GİRİŞGİRİŞ  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

16. İZMİR AVRUPA CAZ FESTİVALİ BU AKŞAM BAŞLIYOR

YazarMesaj
Junior
Üye
Üye
Junior

Erkek
İş/Hobiler : Öğrenci / Motosiklet
Lakap : Junior
Durum : 16. İZMİR AVRUPA CAZ FESTİVALİ BU AKŞAM BAŞLIYOR Artiz10
Tarz : 16. İZMİR AVRUPA CAZ FESTİVALİ BU AKŞAM BAŞLIYOR Rock10
Paylaşım gücü :
16. İZMİR AVRUPA CAZ FESTİVALİ BU AKŞAM BAŞLIYOR Left_bar_bleue100 / 100100 / 10016. İZMİR AVRUPA CAZ FESTİVALİ BU AKŞAM BAŞLIYOR Right_bar_bleue

Puanlar : 85

Ziyaretçi defteri
Ziyaretci Defteri: 49

16. İZMİR AVRUPA CAZ FESTİVALİ BU AKŞAM BAŞLIYOR Empty
MesajKonu: 16. İZMİR AVRUPA CAZ FESTİVALİ BU AKŞAM BAŞLIYOR   16. İZMİR AVRUPA CAZ FESTİVALİ BU AKŞAM BAŞLIYOR Icon_minitimePtsi Mart 02, 2009 7:43 am

Canlı Performanslardaki Başarısıyla Cazın En Önemli Solistleri Arasında Yer Alan İki Grammy ve Tony Ödüllü Dee Dee Bridgewater, Müzik Piyasasındaki Büyük Şirketlerin Aşırı Ticari Yaklaşımlarının, 'Müziğe Çok Kan Kaybettirdiğini' Bildirdi.

Canlı performanslardaki başarısıyla cazın en önemli solistleri arasında yer alan iki Grammy ve Tony ödüllü Dee Dee Bridgewater, müzik piyasasındaki büyük şirketlerin aşırı ticari yaklaşımlarının, ''müziğe çok kan kaybettirdiğini'' bildirdi.
16. İzmir Avrupa Caz Festivali'nin açılış konserini bu akşam İstanbul Superband eşliğinde verecek olan Bridgewater, daha önce konser vermek için İstanbul ve Ankara'da bulunduğunu, ilk kez bu akşam İzmir izleyicisinin karşısına çıkacak olmanın kedisini heyecanlandırdığını söyledi.

Bridgewater, Türkiye'ye uzun yıllardır geldiğini, Türk seyircisinin ''her zaman muhteşem'' olduğunu belirterek, ''Ülkenizin zaman içinde nasıl geliştiğine tanık oldum, son gelişlerimde bir kadın olarak, bir yabancı olarak kendimi çok rahat hissettim'' dedi.

Şöhretinin sesinin yanı sıra sahnede seyirciyle kurduğu etkileşim ve canlı performanslardan kaynaklandığını, sahneye her çıkışında yeni bir şeyler keşfetme, yeni bir şeyler söyleme amacında olduğunu bildiren Bridgewater, şöyle konuştu:

''Büyük şirketlerin 'sahte süper yıldızları'nın gerçek hayat tecrübeleri yok. Sahnede bakıyorsunuz, playback söyleniyor. Playback konser olur mu? Ya da bakıyorsunuz, albümde nasılsa, şarkı aynen öyle çalınıyor, söyleniyor. Tamamen aynısını dinleyeceksem, playback dinleyeceksem, ben niye konsere gideyim ki? Oturur evimde dinlerim o şarkıcıyı. Deneysel olmak, farklı bir şeylerle ortaya çıkmak, adeta cezalandırılma nedeni oldu. Ama ben her zaman bağımsız kafa yapısında biri oldum. İnsanın yaşamındaki önemli şeyleri Tanrı değiştirir, bana bu yeteneği insanoğlu vermedi ki yolumu belirleme hakkı da yok.''
http://www.fantv.bg/

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Avrupa yakası Shopları (=
» Avrupa yakasında yeni aşk xD