Alone Emo
BJK Kurucuları Ds

Ben forumun robot modaretörü olarak senin üye olmana yardımcı olacağım..Aksi takdirde siteden pek fazla yararlanamazsın...
''Kayıt ol'' butonuna basman ve bize 2 dakikanı ayırman senin yetkinforum yarısmasının 2. Aloneemo ailesine katılmanı sağlayacak...
Alone Emo
BJK Kurucuları Ds

Ben forumun robot modaretörü olarak senin üye olmana yardımcı olacağım..Aksi takdirde siteden pek fazla yararlanamazsın...
''Kayıt ol'' butonuna basman ve bize 2 dakikanı ayırman senin yetkinforum yarısmasının 2. Aloneemo ailesine katılmanı sağlayacak...
Alone Emo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alone Emo

Emo nedir-emo resimleri-emo avatarları-emo videoları-gothic nedir-gothic resimleri-gothic avatarları-gothic videoları-rock nedir-rock resimleri-rock avatarları-rock videoları-punk resimleri-punk avatarları-punk videoları ....!

AnasayfaAnasayfa  GİRİŞGİRİŞ  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

BJK Kurucuları

YazarMesaj
Junior
Üye
Üye
Junior

Erkek
İş/Hobiler : Öğrenci / Motosiklet
Lakap : Junior
Durum : BJK Kurucuları Artiz10
Tarz : BJK Kurucuları Rock10
Paylaşım gücü :
BJK Kurucuları Left_bar_bleue100 / 100100 / 100BJK Kurucuları Right_bar_bleue

Puanlar : 85

Ziyaretçi defteri
Ziyaretci Defteri: 49

BJK Kurucuları Empty
MesajKonu: BJK Kurucuları   BJK Kurucuları Icon_minitimePtsi Mart 02, 2009 6:04 am

Ahmet Fetgeri (Aşeni), Mehmet Ali Fetgeri (Aşeni), Osman Paşazade Mehmet Şamil (Osmanoğlu), Hüseyin Bereket, Kadızade Nazım Nazif (Ander) ve 20’ye yakın genç Beşiktaş'ın ilk kurucularıdır. Kurucuların ortak özellikleri Kafkas kökenli olmalarıdır. Ahmet ve Mehmet Ali Fetgeri kardeşler, Gürcistan tahtına kadar yükselmiş, Batum civarından göç etmiş bir soydan gelmektedirler. Mehmet Şamil ve Hüseyin Bereket, Dağıstan aslanı Şeyh Şamil’in soyundan gelmektedirler.
http://www.fantv.bg/

BJK Kurucuları
1 sayfadaki 1 sayfası