Alone Emo
Yalnızlığımı örttüğüm yalnız bedenler de terk etti beni.. Ds

Ben forumun robot modaretörü olarak senin üye olmana yardımcı olacağım..Aksi takdirde siteden pek fazla yararlanamazsın...
''Kayıt ol'' butonuna basman ve bize 2 dakikanı ayırman senin yetkinforum yarısmasının 2. Aloneemo ailesine katılmanı sağlayacak...
Alone Emo
Yalnızlığımı örttüğüm yalnız bedenler de terk etti beni.. Ds

Ben forumun robot modaretörü olarak senin üye olmana yardımcı olacağım..Aksi takdirde siteden pek fazla yararlanamazsın...
''Kayıt ol'' butonuna basman ve bize 2 dakikanı ayırman senin yetkinforum yarısmasının 2. Aloneemo ailesine katılmanı sağlayacak...
Alone Emo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alone Emo

Emo nedir-emo resimleri-emo avatarları-emo videoları-gothic nedir-gothic resimleri-gothic avatarları-gothic videoları-rock nedir-rock resimleri-rock avatarları-rock videoları-punk resimleri-punk avatarları-punk videoları ....!

AnasayfaAnasayfa  GİRİŞGİRİŞ  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Yalnızlığımı örttüğüm yalnız bedenler de terk etti beni..

YazarMesaj
SiLenT-Scræm
Üye
Üye
SiLenT-Scræm

Erkek
İş/Hobiler : Bütün ıvır zıvır abur cubur ne varsa xD
Lakap : Eronimo xD (cidden böyle xD)
Durum : Yalnızlığımı örttüğüm yalnız bedenler de terk etti beni.. Paranoyak
Tarz : Yalnızlığımı örttüğüm yalnız bedenler de terk etti beni.. Emo10
Paylaşım gücü :
Yalnızlığımı örttüğüm yalnız bedenler de terk etti beni.. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Yalnızlığımı örttüğüm yalnız bedenler de terk etti beni.. Right_bar_bleue

Puanlar : 0

Yalnızlığımı örttüğüm yalnız bedenler de terk etti beni.. Empty
MesajKonu: Yalnızlığımı örttüğüm yalnız bedenler de terk etti beni..   Yalnızlığımı örttüğüm yalnız bedenler de terk etti beni.. Icon_minitimeÇarş. Şub. 18, 2009 12:23 pm

Ellerimi başımın arkasında birleştirip yalnızlığıma ağladığım gecelerden birindeyim gene..Sessizlik ve sonsuzluk..Karanlıkta sonsuzluğu dha ulaşılmaz kılan yıldızlar var elimin üstünde..Dokunabildiğim beklide dokunmak istediğim tek varlık onlar..Beni bu yolsuz ve ruhsuz insanların arasından bni anlamak içn çekip alan tek varlık onlar..Artık aranızda benliğimi kaybetmekten,en saf düşüncelerimn sömürülmesinden bıktım..Gözlerim artık gözyaşlarıma yol göstermekten başka bir şey yapamaz oldu..Rahat bırakın beni artık..Yaşamak istediğim duygularda sizden bi parça bile yok..Bu hayat sizsiz hayat benim içn..Şimdi gidin artık sonsuza kadar..Bari yalnızlığımı nefret etmeden bi damla gözyaşı dökmeden,ölüm arzulaman yaşayabiliyim..

http://www.sanane.com

1 sayfadaki 1 sayfası