Alone Emo
SesSizLiğiN SenFonisi.. Ds

Ben forumun robot modaretörü olarak senin üye olmana yardımcı olacağım..Aksi takdirde siteden pek fazla yararlanamazsın...
''Kayıt ol'' butonuna basman ve bize 2 dakikanı ayırman senin yetkinforum yarısmasının 2. Aloneemo ailesine katılmanı sağlayacak...
Alone Emo
SesSizLiğiN SenFonisi.. Ds

Ben forumun robot modaretörü olarak senin üye olmana yardımcı olacağım..Aksi takdirde siteden pek fazla yararlanamazsın...
''Kayıt ol'' butonuna basman ve bize 2 dakikanı ayırman senin yetkinforum yarısmasının 2. Aloneemo ailesine katılmanı sağlayacak...
Alone Emo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alone Emo

Emo nedir-emo resimleri-emo avatarları-emo videoları-gothic nedir-gothic resimleri-gothic avatarları-gothic videoları-rock nedir-rock resimleri-rock avatarları-rock videoları-punk resimleri-punk avatarları-punk videoları ....!

AnasayfaAnasayfa  GİRİŞGİRİŞ  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

SesSizLiğiN SenFonisi..

YazarMesaj
SiLenT-Scræm
Üye
Üye
SiLenT-Scræm

Erkek
İş/Hobiler : Bütün ıvır zıvır abur cubur ne varsa xD
Lakap : Eronimo xD (cidden böyle xD)
Durum : SesSizLiğiN SenFonisi.. Paranoyak
Tarz : SesSizLiğiN SenFonisi.. Emo10
Paylaşım gücü :
SesSizLiğiN SenFonisi.. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100SesSizLiğiN SenFonisi.. Right_bar_bleue

Puanlar : 0

SesSizLiğiN SenFonisi.. Empty
MesajKonu: SesSizLiğiN SenFonisi..   SesSizLiğiN SenFonisi.. Icon_minitimeÇarş. Şub. 18, 2009 12:15 pm

sessizliğin senfonisi ''ve yok oluyor ruhum''
kriz aşamasının son raddesinde... orgazmın doruklarından sevgisizliğe... kalabalığın arasındaki robotlaşmış bedenlerden yalnızlığa...
kaçmaya çalıştıkça yorgunluğuma son darbeler saplanıyor. psikologlar dehşetin izlerini incelerken, solgun yüzümün altındaki bekleyişi anlayacak olan ünlü düşünür ne zaman çıkıp gelecek dersiniz?
bitmedi...adını koyamadığım olayların gözlerimdeki esareti bulanık bulanık okşuyor hayretler içinde kalışınızı. hesaplayamadığım varoluşla yokokşlarım dayanılmaz bir halde başımı eziyor, beynimi kemiriyor, tadımı çürütüyor.
peşine takıldığım elma kurdum şimdi geçtiğin yolların kararma zamanı ve sen çoktan kaçtın. hala karanlığa yol alır bilir kişiliğim, yokluğum yada varlığımın görünmezlik sahnesi....
cehennemin senfonisi, ihtişamın zirvesi, raddelerin olağan üstü durumları...
dumanı şerefliyorum, ağzım yüzüm... her bir adımda duvarlara takma adım yazılıyıor ''Cehenne_Mimi''. hadi öl mimi
hadi bize marifetlerini göster, bakışlarındaki kurbanlıkları bağışla bize.
sabaha yaklaştık ''hadi artık git ''
o zamanki umursamaz gülüşüm dikbaşlılığımı eğdirmezken, hep ağlamaya başlıyorum içimden ,hep ağlıyorum
ağlıyorum...ağlıyorum...ağlıyorum ve hep susuyorum...
hayatıma girişlere pes!!!
saflığın bitiş noktasında pisliğe saldırıken, bütün kocalarım... '' boş ol , boş ol , boş ol''
beyaz perdedeki performansım için röpörtaj verirken beklenmedik bir soruyla yağmalandım...
ve şimdi susuyor ağlıyor
ve şimdi annesinin meraklı bakışlarında yok oluyor -ruhum-!!!
sessizligin senfonisi
http://www.sanane.com

SesSizLiğiN SenFonisi..
1 sayfadaki 1 sayfası